Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

Oferujemy bardzo szeroki zakres produktów:

Sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju o mocach 2-500 kW
Sprężarki śrubowe bezolejowe z wtryskiem wody o mocy do 55 kW
Sprężarki tłokowe o ciśnieniach roboczych do 420 bar i o mocach: 4-200kW
Doprężacze o mocach do 200 kW
Turbosprężarki o mocach do 1,5 MW
Dmuchawy
Systemy sterowania
Osuszacze chłodnicze
Osuszacze adsorpcyjne
Filtry o wysokiej przepustowości
Urządzenia uzdatniające kondensat
Systemy dystrybucji sprężonego powietrza
Zbiorniki ciśnieniowe

ALMIG oznacza: innowacyjność, najwyższą jakość, tradycję i oddanie klientom - od 1923 roku.

Historia sukcesu firmy zaczęła się w 1923 roku w zakładzie produkcyjnym w miejscowości Köngen koło Stuttgart w technologicznym sercu Niemiec. Początki działalności fabryki to produkcja sprężarek tłokowych w wersjach stacjonarnych i przewoźnych. Seryjna produkcja sprężarek śrubowych rozpoczęła się w 1980 roku i obecnie obejmuje typoszereg sprężarek chłodzonych powietrzem lub wodą o mocy od 2 do 500 kW. Przemysłowe sprężarki śrubowe ALMIG pracują we wszystkich strefach klimatycznych dostarczając niezawodnie sprężone powietrze wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu. Inowacyjność i niezawodność sprawiły, że nazwa ALMIG stała się równoznaczna z jakością i trwałością w przemyśle. Działalność naszej firmy cechuje elastyczność i szybkość reakcji na indywidualne życzenia klientów, jak również bycie kompetentnym partnerem w doradzaniu i wspieraniu naszych klientów na całym świecie. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z najnowszymi badaniami i technologią, jak również spełniają normy: ISO 9001, ISO 14000, CE, IRIS, a także zgodnie z wymaganiami morskich towarzystw ubezpieczeniowych Lloyd’s Register of Shipping, Germanisher Lloyd, Det Norske Veritas, Bureau Veritas, ABS.

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zarówno w zakresie doboru, projektowania i realizacji dostaw kompleksowych systemów sprężonego powietrza i pojedynczych urządzeń jak również gwarantujemy pełną obsługę serwisową dostarczonych urządzeń. Prowadzimy serwis bieżący dostarczonych sprężarek
i wyposażenia, a także co jest bardzo istotne przy wieloletniej eksploatacji wykonujemy remonty sprężarek w pełnym zakresie z regeneracją stopni śrubowych według technologii fabrycznej.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...