Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

 

Od czasu do czasu spotykamy się z przypadkami szczególnej "dbałości" o stan urządzeń przez użytkowników sprężarek. Zapraszamy do zapoznania się z jednym z nich.

 

Filtr zasysanego powietrza w takiej frmie jak na zdjęciu, efektywnie zmniejsza wydajność sprężarki o jakieś 90%. Sprężarka eksploatowana jest w pomieszczeniu produkcyjnym, bez podłączonego kanału ssącego. Świeże i czyste powietrze pochodzi z zewnątrz. Przy takim zanieczyszczeniu otoczenia chłodnica sprężarki, również straciła zdecydowaną większość swojej sprawności. Zablokowaniu ulega separator oleju, jak również filtr oleju. Zabrudzony stojan silnika powoduje przegrzewanie się uzwojenia i szybsze zużycie silnika elektrycznego.

 

Szacunkowe skrócenie żywotności sprężarki o 75% okresu eksploatacji i co najmniej dwukrotnie wyższe koszty wymiany części i materiałów eksploatacyjnych.

 

almig

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...