Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

almigDostępna jest już aplikacja The Compressed Air Calc by ALMiG (Kalkulator sprężonego powietrza ALMiG), która oferuje odpowiednie narzędzia obliczeniowe i informacje uzupełniające dotyczące optymalizacji stacji sprężonego powietrza.

sprężarka sauer tornadoDo oferty firmy ALMiG Kompressoren Polska SA została wprowadzona sprężarka TORNADO WP4325 BasSeal-CNG do gazu ziemnego.

almig Nowe sterowniki sprężarek śrubowych ALMiG KompressorenSprężarki śrubowe ALMiG Kompressoren od wielu lat wyposażane są seryjnie w zaawansowane i niezawodne sterowniki procesorowe. W 2013 roku do oferty zostały wprowadzone nowe sterowniki: Air Control B i Air Control P.

osuszacz-adsorpcyjny-ALM-CD-1000-m Od lipca 2011 r. nowością w układach uzdatniania sprężonego powietrza firmy ALMiG Kompressoren Polska S.A. są osuszacze adsorpcyjne typu ALM-CD i ALM-WD.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...