Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

 

sprężarka sauer tornadoDo oferty firmy ALMiG Kompressoren Polska SA została wprowadzona sprężarka TORNADO WP4325 BasSeal-CNG do gazu ziemnego.

 

Jako uzupełnienie typoszeregu CNG sprężarek Sauer Serii Hurricane, J.P. Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH rozpoczął dostawy sprężarki TORNADO WP4325 BasSeal-CNG do gazu ziemnego.

 

Sprężarka TORNADO WP4325 BasSeal-CNG do gazu ziemnego jest już w ofercie ALMiG Kompressoren Polska SA.

 

Sprężarki serii HURRICANE wprowadzono po raz pierwszy do oferty w 2014 r. i od tamtej pory spotykają się z dużym zainteresowaniem. Aktualnie Sauer dodał nowy model do swojej gamy sprężarek gazu TORNADO. Nowa sprężarka WP4325 BasSeal-CNG jest specjalnie uszczelniona i zoptymalizowana do pracy z gazem ziemnym. Jest również zgodna z najnowszą dyrektywą 94/9/EC*, popularnie zwaną dyrektywą produktów ATEX ("Atmospheres Explosibles").

Ten kompaktowy kompresor zapewnia maksymalne ciśnienie końcowe 300 bar.g przy maksymalnym przepływie objętościowym 26 m3/h i jest on szczególnie odpowiedni do stosowania w mniejszych stacjach napełniania gazem ziemnym.

 

Pobierz: karta produktu

 

Zobacz więcej: sauersohn.pl

 

 

* Uwaga - od dnia 20 kwietnia 2016 r. obecną dyrektywę zastąpi nowa dyrektywa ATEX 2014/34/UE

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...