Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

ALMIG oznacza: innowacyjność, najwyższą jakość, tradycję i oddanie klientom.

Niemal 90 lat doświadczenia fabryki ALMiG oraz kilkadziesiąt lat działalności spółki pod szyldem ALMiG Kompressoren Polska S.A. stanowi o unikalności oferty stworzonej przez naszą firmę. W rezultacie asortyment naszych produktów obejmuje m.in. kompresor śrubowy, odśrodkowy, kompresor tłokowy, a także profesjonalny sprzęt przeznaczony do uzdatniania, na przykład: osuszacz adsorpcyjny regenerowany na zimno i gorąco, osuszacz ziębniczy, zbiorniki ciśnieniowe, separatory cyklonowe i oleju, czy filtry.

firma 1

Profesjonalizm ALMiG Kompressoren Polska przejawia się również w znakomitej, kompleksowej obsłudze Klienta. Usługi naszego serwisu to m.in. systemy sterowania, rurociągi, montaże, czy systemy nadzoru. Urządzenia wyprodukowane w naszej fabryce działają niezawodnie przez wiele lat, w trakcie których wykonujemy wszelkie przeglądy, niezbędne naprawy, a także proponujemy dokonanie generalnych remontów kompresorów powietrza i gazów oraz urządzeń uzdatniających.

Kompresor powietrza jest urządzeniem znanym już od ponad wieku i stanowiącym silnie rozpowszechnione źródło energii. Popularność sprężonego powietrza wynika z bezpieczeństwa jego wykorzystania oraz z prostoty transportu rurociągami i magazynowania w specjalnych zbiornikach ciśnieniowych.

Przemysł oparty na nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystuje sprężarki tłokowe, śrubowe do napędzania systemów zabezpieczeń, linii produkcyjnych, systemów transportu pneumatycznego, AKPiA, narzędzi pneumatycznych oraz wielu innych stanowisk pracy.

firma 2

Odpowiadamy również na zapotrzebowanie najbardziej wymagających zakładów przemysłowych z obszaru przemysłu wydobywczego, ciężkiego oraz energetyki zawodowej produkując oraz oferując usługi serwisowe bezolejowych kompresorów odśrodkowych.

Działalność ALMiG Kompressoren Polska S.A. obejmuje swoim zakresem całą Polskę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami z działu handlowego bądź serwisu. Wszelkie dane znajdują się w zakładce kontakt.

Jakość naszych kompresorów śrubowych, tłokowych, wydajnych sprężarek odśrodkowych, osuszaczy adsorpcyjnych, separatorów, filtrów i innych znakomitych produktów została sprawdzona przez tysiące naszych Klientów w kraju. Zachęcamy do dołączenia do tego grona i przekonania się o naszym profesjonalizmie w każdym aspekcie działalności: od doboru, poprzez konfigurację zakupionego systemu, aż po zlecenia serwisowe, czy też generalne remonty.


Obsługiwane przez nas branże to:

przemysł hutniczy
energetyka zawodowa
przemysł wydobywczy
przemysł spożywczy
przemysł farmaceutyczny
przemysł kosmetyczny
przemysł elektroniczny
przemysł optyczny
przemysł chemiczny
przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych
przemysł odzieżowy
przemysł obuwniczy
przemysł motoryzacyjny
przemysł zbrojeniowy
Wojsko Polskie
wszelkiego rodzaju zakłady usługowe i rzemieślnicze

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...