Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

OSUSZACZE I FILTRACJA

Przedstawiamy szereg urządzeń ALMiG przeznaczonych do uzdatniania sprężonego powietrza, które nie tylko pozwolą uzyskać czystą i suchą, sprężoną mieszaninę gazów, lecz także pozytywnie wpłyną na trwałość i niezawodność instalacji.

Już metr sprężonego powietrza zawiera ok. 190 milionów różnego rodzaju mikroorganizmów, czy też zanieczyszczeń występujących pod postacią wody, gazów bądź cząstek stałych, których obecność może prowadzić do korozji, awarii całych instalacji lub nawet uszkodzeń produktów końcowych. Z uwagi na to, że gazy skompresowane pod bardzo wysokim ciśnieniem są jednym z najważniejszych mediów stosowanych w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu, należy je odpowiednio przefiltrować, osuszyć, a także odoleić.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości filtry, adsorpcyjne lub chłodnicze osuszacze z pary wodnej, a także separatory kondensatu olej/woda, jak i inne urządzenia służące zoptymalizowanemu gospodarowaniu agresywnym chemicznie kondensatem.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...