Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook
Kierownik Działu Serwisowego: Paweł Budzyń
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zadzwoń na jeden z naszych numerów serwisowych:
+48 (22) 868 00 33 lub +48 607 68 00 00

Serwis sprężarek i kompresorów


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Przed zakupem sprzętu u wybranego dostawcy warto upewnić się, czy zapewnia on profesjonalny serwis sprężarek oraz obsługę posprzedażową. ALMiG Kompressoren Polska S.A. zatrudnia wykwalifikowany zespół fachowców, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu służą użytkownikom pomocą w naprawie urządzeń a także w wykonują remonty stopni śrubowych w zakresie mocy od 4 kW do 500 kW. Zajmują się ponadto remontami głównych tłokowych sprężarek wysokociśnieniowych mających ciśnienie robocze do 420 bar.

 
Niezawodny, dostępny przez całą dobę serwis

Z naszej pomocy możecie Państwo skorzystać przez 24 godzin na dobę 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedzielę i święta. Nasi fachowcy – technicy i inżynierowie, korzystają z nowoczesnych urządzeń i pojazdów serwisowych, przez co mogą zagwarantować, że naprawa sprężarek zostanie wykonana w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia w każdym miejscu Polski. Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi świadectwami kwalifikacyjnymi i zostali przeszkoleni w zakładach fabrycznych ALMIG w Köngen i J.P. Sauer & Sohn w Kilonii, co jest potwierdzeniem ich doskonałego przygotowania.

Umowa serwisowa

Zapewniamy naszym klientom możliwość zwarcia umowy, na mocy której mogą skorzystać z pełnej i szybkiej obsługi w razie wystąpienia niespodziewanych awarii sprężarek i wykonania rutynowych przeglądów okresowych w dogodnym dla nich terminie, na promocyjnych warunkach finansowych.

serwis car

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...