Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE BEZOLEJOWE

sprezarki srubowe bezolejowe lento 2
Sprężarka bezolejowa LENTO

Sprężarki bezolejowe

Jako wiodący dostawca nowoczesnych systemów sprężonego powietrza oferujemy zaawansowane technologicznie sprężarki bezolejowe produkowane zgodnie z normami: RIS, ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Nasze kompresory bezolejowe zapewniają ekonomiczne pozyskiwanie powietrza pod ciśnieniem w 100% bez zawartości cząstek oleju. W procesie sprężania wykorzystuje się jedynie wodę - substancję naturalną i neutralną. To gwarancja absolutnej wydajności oraz nienagannej jakości medium roboczego stosowanego w produkcji farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej czy optycznej.

 

Zalety sprężarek bezolejowych:


powietrze całkowicie wolne od oleju, 100% czystości,
zarazki, pyłki i bakterie są eliminowane do wartości poniżej wykrywalnego minimum,
powietrze bezolejowe jest niezastąpione w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub elektronicznym - wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższy stopień higieny i jakości produkcji,
powietrze bezolejowe jest absolutnie czyste i przyjazne dla środowiska, wolne od olejów, pyłów i zanieczyszczeń,
kondensat może być odprowadzany bezpośrednio do kanalizacji,
energooszczędność w procesie wytwarzania sprężonego powietrza,
precyzyjny dobór wydajności do zapotrzebowania,
przystępne koszty obsługi i serwisowania kompresorów ALMiG Kompressoren GmbH.

zalety sprężarek bezolejowych

 

Energooszczędność

energooszczednosc sprężarek bezolejowych

Sprężarki bezolejowe ALMiG Kompressoren GmbH wyróżniają się cichą pracą i niskim poziomem wibracji. Są energooszczędne i wydajne, dzięki czemu mogą działać w warunkach pracy ciągłej. To innowacyjny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość produkcji również w najbardziej wymagających sektorach przemysłu. Urządzenia wyróżniają się bezproblemową eksploatacją oraz niskimi kosztami utrzymania.

Kompresor bezolejowy wytwarza doskonałej jakości powietrze sprężone dla wielu sektorów przemysłu i branż usługowych. Coraz więcej procesów produkcyjnych wymaga zastosowania wolnego od cząstek oleju medium roboczego. Takie rozwiązanie jest także bezpieczniejsze dla użytkownika obsługującego sprzęt, jak i dla środowiska naturalnego. Kompresory bezolejowe zużywają mniej energii, a do tego są tańsze w utrzymaniu, ponieważ nie niosą za sobą kosztów związanych z wymianą oleju i zużytych filtrów.

Kompresory ALMiG - ekonomia wytwarzania sprężonego powietrzaekonomiczność sprężarek bezolejowych

Sprężarki bezolejowe serii LENTO posiadają płynną regulację wydajności i napęd bezpośredni 1:1. Prezentowane rozwiązania pozwalają na dobór wydajności do aktualnego zapotrzebowania, ograniczenie strat wynikających z przełączania trybów pracy urządzenia, eliminację szczytowych poborów energii, precyzyjną regulację ciśnienia do 0,1 bar. Dzięki temu uzyskaliśmy pełną optymalizację kosztów wytwarzania powietrza pod ciśnieniem.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...