Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE

sprezarki śrubowe combi
Sprężarka śrubowa COMBI

sprężarki śrubowe belt 4 37
Sprężarka śrubowa BELT 4-37

sprężarki śrubowe belt 38 250
Sprężarka śrubowa BELT 38-200

Sprężarki śrubowe direct
Sprężarki śrubowe DIRECT

sprezarki srubowe gear
Sprężarka śrubowa GEAR

sprężarki śrubowe i kompresory śrubowe

Wydajne sprężarki śrubowe zapewniają dostęp do sprężonego powietrza w zakładach przemysłowych wielu branż. To urządzenia energooszczędne i niezawodne. Wszystkie serie ALMiG wyróżniają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i praktycznym zastosowaniem rewolucyjnych osiągnięć naukowych. W urządzeniach ALMiG zastosowano technologię zmiennej prędkości obrotowej silnika, w której ciągły pomiar ciśnienia na wylocie sprężarki pozwala dostosować przepływ do aktualnego zapotrzebowania.

Wytwarzając ciśnienie w przedziale od 4 do 13 bar sprężarki śrubowe zapewniają stopień sprężania odpowiedni dla przemysłu maszynowego i lotniczego, spożywczego, petrochemii, produkcji elektronicznej, medycyny i farmacji oraz pozostałych zastosowań ogólnoprzemysłowych. W cylindrze kompresora śrubowego pracują tłoki w postaci śrub. Element sprężający tworzą dwa wirniki: wypukły i wklęsły. Przesuwając się do siebie wirniki powodują zmniejszenie objętości gazu pomiędzy wirnikami i obudową. Współczynnik sprężania zależy m.in. od długości i profilu śruby oraz od króćca wylotowego. To rozwiązanie technologiczne pozwala na pracę nawet przy wysokich prędkościach wału korbowego.

Kompresory śrubowe - opcje i funkcje:


możliwość dostosowania do wymaganej wydajności,
uruchamianie i zatrzymywanie sprężarki automatycznie wg wskazań zegara,
możliwość ustawienia zakresu ciśnień,
zintegrowane sterowanie chłodzeniem i osuszaczem,
zdalne sterowanie,

ALMiG Belt
wielostopniowa separacja gwarantująca niezawodną jakość sprężonego powietrza, sterowanie mikroprocesorowe, solidna konstrukcja i wydajne podzespoły.

sprężarki śrubowe belt

ALMiG Combi
inteligentny system o wielostopniowej separacji, osuszacz chłodniczy i filtry w standardzie.

sprężarki śrubowe combi

ALMiG Direct
wielostopniowa separacja, napęd bezpośredni 1:1, wysoka wydajność, solidna konstrukcja, inteligentne rozwiązania.

sprężarki śrubowe direct

ALMiG Gear
wielostopniowa separacja, inteligentne sterowanie, niezawodna sprawność zespołu śrubowego, wydajne chłodzenie, wysoka jakość konstrukcji.

sprężarki śrubowe gear

Oszczędność energii i zastosowanie kompresorów śrubowych


Największym atutem kompresorów śrubowych jest możliwość dostosowania ich wydajności do zapotrzebowania. Jako napędy stosuje się silniki o prędkości stałej bądź zmiennej. Precyzyjna regulacja wydajności pozwala na osiągnięcie maksymalnych oszczędności energii i wyeliminowanie strat. Wśród typowych zastosowań systemów ALMiG znajdują się: szeroko pojęty przemysł, produkcja lotnicza i maszynowa, przemysł morski, wojsko, metalurgia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...