Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

SPRĘŻARKI TŁOKOWE

sprezarki tlokowe olejowe
Sprężarki tłokowe olejowe

sprezarki tlokowe bezolejowe
Sprężarki tłokowe bezolejowe

Sprężarki tłokowe - informacje ogólne

W ALMiG znajdziecie Państwo szeroką gamę nowoczesnych sprężarek tłokowych o wszechstronnym zastosowaniu, odpowiednich zarówno dla zakładów przemysłowych, jak i małych warsztatów. Przedstawiamy sprężarki tłokowe o mocy 1,5-3,8 kW i ciśnieniu pracy 10-15 bar, o mocy 1,5-3,8 kW i ciśnieniu pracy 7-10 bar, o mocy 1,5-55 kW i ciśnieniu pracy 10-40 bar, o mocy 1,5-11,4 kW i ciśnieniu pracy 7-15 bar.

 

Kompresor tłokowy - zalety:


szeroki i zróżnicowany zakres zastosowań,
wydajne i ekonomiczne, doskonałe do pracy w trybie 50/50 (doskonałe dla serwisów ogumienia i warsztatów),
pracują w zakresie średnich i wysokich ciśnień,
dzięki systemowi modułowemu można dołączać je do już istniejących instalacji,
w ofercie sprężarki na zbiornikach pionowych, poziomych, w obudowie dźwiękochłonnej lub bez

Urządzenia ALMiG Kompressoren GmbH wyróżniają się innowacyjnością, niezawodną jakością i dopasowaniem do potrzeb Klientów. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych technologii, chcąc zaoferować naszym odbiorcom coraz doskonalsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. Sprężarki ALMiG odpowiadają normom: IRIS, ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004.

sprężarki tłokowe dla przemysłu

Produkty spełniają kryteria ISO 1217-3 annex C-1996, ASME, OSHA i posiadają znak CE. Odpowiadają też surowym kryteriom: DET NORSKE VERITAS, GERMANISCHER LLOYD, BUREAU VERITAS, LLOYD ́s REGISTER OF SHIPPING i ABS.

Konstrukcja i obsługa sprężarek tłokowychSprężarka tłokowa to najstarszy i najczęściej spotykany rodzaj kompresora. Zwiększanie ciśnienia gazu następuje tutaj wskutek posuwania się tłoka w cylindrze. W ALMiG oferujemy dwa typy: wersję smarowaną i bezolejową. Konstrukcje urządzeń dają szerokie możliwości w zakresie montażu, również tam, gdzie istotną rolę odgrywa ograniczona ilość miejsca. W ofercie również urządzenia na ramach do zabudowy. Zastosowanie nowoczesnych materiałów gwarantuje odporność mechaniczną oraz długą żywotność urządzenia.

Doprężacze dla przemysłu

Kompresory tłokowe wyróżniają się łatwością obsługi i serwisowania. Części zamienne są ogólnodostępne, podobnie jak firmy zajmujące się serwisowaniem i konserwacją urządzeń.

Wydajność sprężarek tłokowychDobierając kompresor tłokowy warto wziąć pod uwagę dwa rodzaje wydajności:
teoretyczną
efektywną

Wydajność teoretyczna to ilość powietrza, którą sprężarka zasysa. Wydajność efektywna natomiast to ilość powietrza sprężonego wytwarzana przez urządzenie. Właśnie ta wartość ma największe znaczenie podczas wyboru urządzenia. Powyższe wydajności określa się w l/min lub m3/min.

Warto zwrócić uwagę również na pojemność zbiornika, ponieważ od tego parametru zależeć będzie częstotliwość załączania sprężarki. Im większy zbiornik, tym dłuższy czas pracy.

Co nas wyróżnia? sauer

ALMiG Kompressoren Polska jest autoryzowanym dystrybutorem systemów Sauer & Sohn - firmy z ponad 70-letnią tradycją w projektowaniu i konstruowaniu systemów wytwarzania sprężonego powietrza dla przemysłu. Marka Sauer & Sohn zaopatruje niemal wszystkie sektory przemysłu. Zaawansowane technologie i ukierunkowany rozwój pozwalają firmie tworzyć systemy sprężonego powietrza o niemal nieograniczonych możliwościach. Sprężarki tłokowe Sauer & Sohn o ciśnieniu maksymalnym sięgającym 420 bar sprawdziły się w zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...