Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

produkty sprezarki srubowe

Sprężarki powietrza

 

Sprężarki śrubowe

ALMiG produkuje najszerszą gamę sprężarek śrubowych na rynku. Dzięki przemyślanej koncepcji modułowej, około 80 – 90 % komponentów w każdej z poszczególnych klas mocy jest taka sama, klient ma do wyboru wiele wariantów przeniesienia napędu. Takie rozwiązanie pozwala na dobór właściwego urządzenia do różnych wymagań technologicznych użytkownika. Sprężarki śrubowe ALMiG są synonimem trwałości, niezawodności i najniższych kosztów eksploatacyjnych.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

VARIABLE zdj

Sprężarki śrubowe o zmiennej wydajności

Największe oszczędności energetyczne w wytwarzaniu sprężonego powietrza dzięki technologii SCD. Technologia SCD to zastosowanie przetwornika częstotliwości dzięki któremu uzyskujemy zmienną wydajność sprężarki dopasowując się do aktualnego zapotrzebowania i eliminując kosztowny bieg jałowy. SCD to również zastosowanie napędu bezpośredniego 1:1 pomiędzy silnikiem elektrycznym a blokiem śrubowym pozwalające na uzyskanie najwyższej sprawności energetycznej i niskie koszty eksploatacyjne.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

sprezarki srubowe bezolejowe lento 2

Sprężarki śrubowe bezolejowe

100% bezolejowe sprężone powietrze o najwyższej jakości wymagane jest nie tylko przy produkcji farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej czy optycznej, ale wszędzie tam gdzie wytwarzane są produkty najwyższej jakości. Seria bezolejowych sprężarek śrubowych LENTO certyfikowana w zgodności z normą ISO 8573-1 dla klasy „0” gwarantuje najwyższą jakość sprężonego powietrza dzięki innowacyjnej technologii z wtryskiem wody.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty turbosprezarki

Turbosprężarki

Dla zaspokojenia wymagań dużych instalacji przemysłowych w takich zakładach jak rafinerie, elektrownie, huty, kopalnie, fabryki motoryzacyjne, wykorzystujących 100% bezolejowe sprężone powietrze, dostarczamy sprężarki odśrodkowe – turbo sprężarki, które gwarantują najniższe koszty wytwarzania sprężonego powietrza z dostępnych na rynku.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty sprezarki tlokowe

Kompresory / sprężarki tłokowe

Nowoczesne sprężarki tłokowe są szeroko stosowanym rozwiązaniem zarówno w rzemiośle jak również w zakładach przemysłowych. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu sprężarki tłokowe ALMiG są ekonomicznym i niezawodnym źródłem zasilania wielu rodzajów instalacji pneumatycznych. Dostarczamy rozwiązania w zakresie niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia   (do 400 bar), zarówno sprężarki olejowe, jak i bezolejowe.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty sprezarki wysokocisnieniowe

Sprężarki wysokociśnieniowe SAUER COMPRESSORS

Sprężarki tłokowe wysokociśnieniowe SAUER COMPRESSORS to synonim najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Zaprojektowane i skonstruowane do ekstremalnych warunków pracy i ciśnień do 500 bar. Dzięki dużemu asortymentowi SAUER jest rzetelnym partnerem dla przemysłu ciężkiego, wytwarzania i dystrybucji energii, przemysłu przetwórczego, metalurgii, przemysłu naftowego i gazowniczego, górnictwa, inżynierii procesowej, przemysłu stoczniowego i zbrojeniowego. Warianty wykonania i możliwości zastosowań są nieograniczone, a na życzenie klienta mogą być wykonane modele specjalne.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty trackair

Trackair

ALMiG Rail Systems opracowuje, produkuje i dostarcza wszystkie główne komponenty do systemów pneumatycznych pojazdów szynowych i kołowych. Produkowane przez nas systemy wytwarzają sprężone powietrze w ilości i jakości wymaganej przez klienta. Nasza firma gwarantuje technologię najwyższej klasy dla kolejnictwa.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

kontenerowe stacje sprezarek 2

Kontenerowe stacje sprężarek

Przemysłowe rozwiązanie niezależnych stacji sprężarek w przypadku braku miejsca na sprężarkownię w hali produkcyjnej, niewystarczającą ilość powietrza do chłodzenia sprężarek w hali, konieczne okresowe przemieszczanie sprężarkowni lub wymagane obniżenie emisji hałasu na hali produkcyjnej. Sprężarki oraz układy uzdatniania sprężonego powietrza zabudowane w kontenerowych stacjach sprężarek pracują w pełnej automatyce włącznie z wentylacją i ogrzewaniem.


WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty uklady uzdatniania

Uzdatnianie sprężonego powietrza – osuszacze i filtry

Dla optymalnego wykorzystania parametrów sprężonego powietrza w wielu zastosowaniach konieczne są filtracja i osuszanie. Nasz typoszereg urządzeń uzdatniania sprężonego powietrza obejmuje separatory cyklonowe, filtry wstępne i dokładne, filtry odolejające, filtry z wkładami z węgla aktywnego, filtry wysokociśnieniowe, osuszacze chłodnicze (ziębnicze), osuszacze adsorpcyjne regenerowane na zimno, jak również regenerowane na gorąco.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

produkty sterowanie

Sterowniki – system sterowania

Nasze nowoczesne sterowniki z rodziny ALMiG Air Control oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie sterowania, nadzoru, autodiagnostyki nie tylko sprężarek, ale również całych układów sprężonego powietrza włącznie z osuszaczami, nadzorem filtrów, sterowaniem wentylacją. Posiadamy technologię umożliwiającą ekonomiczne sterowanie zespołami wielu sprężarek o różnej wydajności, różnych producentów. Wykonujemy systemy wizualizacji parametrów pracy systemów sprężonego powietrza.

WIĘCEJ INFORMACJI ›

W szerokiej ofercie firmy ALMiG znalazły się wysokiej klasy sprężarki tłokowe, śrubowe, bezolejowe o zmiennej wydajności, jak również turbosprężarki czy sprężarki wysokociśnieniowe. Stale rozbudowywany asortyment uzupełniają specjalistyczne urządzenia trackair, układy uzdatniania, jak również kontenerowe stacje sprężarek. Prezentujemy także sterowanie do wspomnianego sprzętu.


Gwarantujemy, że każdy z produktów ALMiG jest wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, co pozwala być przy zakupie pewnym, że zaopatrzyło się w urządzenie bezpieczne, wydajne i w pełni funkcjonalne. Gwarantujemy więc satysfakcję z ich eksploatacji. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z precyzyjnie opisanymi parametrami poszczególnych elementów asortymentu, a następnie do składania zamówień.


Jesteśmy firmą z długą tradycją, której produkty zawsze charakteryzowały się wysoką jakością, innowacyjnością i uwzględnieniem potrzeb klienta.

W swojej ofercie posiadamy:

sprężarki śrubowe
sprężarki śrubowe o zmiennej wydajności
sprężarki śrubowe bezolejowe
sprężarki tłokowe
turbosprężarki
trackair
sprężarki wysokociśnieniowe
kontenerowe stacje sprężarek
układy uzdatniania
sterowanie

Jako wiodący dostawca zaawansowanych systemów sprężonego powietrza, prowadzimy prace nad rozwojem i udoskonalaniem naszych konstrukcji.

Sprężarki ALMiG produkowane są zgodnie z:
IRIS
ISO 9001:2008
ISO 14001:2004

Nasze produkty posiadają znak CE i spełniają kryteria określone przez:
ISO 1217-3 annex C-1996
ASME
OSHA

Nawet najbardziej rygorystyczne kryteria akceptacji, takie jak:
DET NORSKE VERITAS
GERMANISCHER LLOYD
BUREAU VERITAS
LLOYD´s REGISTER OF SHIPPING
ABS
nie stanowią dla nas problemu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...