ALMiG KOMPRESSOREN

ALMiG - kompresory powietrza, sprężarki tłokowe


Sprężarki tłokowe

 

Dostępne w ofercie firmy ALMiG sprężarki tłokowe to urządzenia powstałe na potrzeby małych i dużych przedsiębiorstw, działających w różnych gałęziach przemysłu. Proponowane przez nas kompresory tłokowe stanowią rozwiązanie powszechnie wykorzystywane w przemyśle do sprężania gazów. Proponowane urządzenia mają różne ciśnienie wyjściowe. Ich działanie opiera się o ruch tłoka w komorze, co powoduje powstanie sprężonego powietrza. Każdy model urządzenia powstał na bazie trwałych materiałów, zapewnia wyjątkowo dużą wydajność, a także długotrwałą żywotność.


Nasze urządzenia występują w dwóch typach – wersji smarowanej olejem oraz bezolejowej. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach wprowadziliśmy do naszej oferty sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych, aby każdy mógł znaleźć tu kompresor tłokowy na miarę swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferowane przez nas sprężarki odznaczają się przemyślanym systemem modułowym oraz konstrukcją wykazującą dużą odporność nawet na znaczne obciążenia. Charakterystyczna budowa całości sprawia, że konstrukcje mają możliwość dostosowania do różnego rodzaju sposobów montażu.


Zapraszamy do współpracy z firmą ALMiG. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości sprzętów znanych i cenionych marek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną poniżej. Służymy również profesjonalną poradą podczas wyboru sprzętu i gwarantujemy, że będzie on spełniał swoje zadanie bez zarzutu.sprezarki-tlokowe-hla


HLA

sprezarki-tlokowe-hl


HL


sprezarki-tlokowe-doprezacze


Doprężacze

 

Sprężarki tłokowe AKK/AEK/AGK


AKK/AEK/AGK

Sprężarki tłokowe bezolejowe AKK-O/AGK-O


Bezolejowe AKK-O/AGK-O

 

Alternative flash content

Requirements

NewsletterALMiG KOMPRESSOREN POLSKA S.A
ul. Krzysztofa Kolumba 22, 02-288 Warszawa tel: +48 (22) 868 03 53