Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

STEROWANIE

Przedstawione poniżej układy sterowania ALMiG mają za zadanie skoordynowanie pracy jednego bądź też kilku kompresorów z urządzeniami uzdatniającymi sprężone powietrze, takimi jak osuszacze, filtry lub separatory kondensatu. Oferowane przez nas systemy kontrolne odpowiadają ponadto za nadzór oraz monitoring funkcjonowania stacji sprężarek zarówno lokalnie, jak i zdalnie.

 

Zastosowanie innowacyjnych technologii mikroprocesorowych i telekomunikacyjnych umożliwia zmniejszenie liczby okresów biegu luzem sprężarek oraz strat ciśnienia w całym systemie, co wywiera znaczący wpływ na oszczędzanie energii. Poza tym zapewniają także przejrzystość pracy układów odpowiadających za sprężanie i uzdatnianie powietrza.

 

Nasze układy sterowania mogą być stosowane zarówno w urządzeniach techniki sprężonego powietrza wyprodukowanych przez naszą firmę, jak i innych producentów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...