Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1000 znaków pozostało
e-mail

Zadzwoń do nas:

tel./fax: +48 (22) 868 03 53
tel./fax: +48 (22) 868 00 33

telefon

Odwiedż nas na Facebook

facebook ikonka 2

facebook

PLANT CONTROL

  • plant-control-1

Systemy sterowania ALMIG - Plant Control


... komunikujemy się z siecią


Systemy sterowania ALMIG: Plant Control pozwalają w pełni monitorować i kontrolować lokalnie i zdalnie stacje sprężarek powietrza.


Zastosowanie technologii mikroprocesorowej i systemów komunikacji zgodnych z najnowszymi osiągnięciami telekomunikacyjnymi gwarantują bezawaryjne monitorowanie sprężarkowni wyposażonych w sprężarki ALMIG, jak również innych producentów wraz z innymi akcesoriami takimi jak osuszacze, filtry, dreny kondensatu. Systemy sterowania ALMIG pozwalają wykonywać połączenia poprzez interfejsy RS 485.

Perfekcyjnie skonfigurowana rodzina sterowników ALMIG oferuje ekonomiczne rozwiązania umożliwiające:
Uzyskanie efektywnych oszczędności energetycznych poprzez zredukowanie okresów biegu luzem sprężarek i strat ciśnienia w sieci.
Zwiększenie niezawodności pracy układu sprężarek.
Całkowitą przejrzystość pracy sprężarek i urządzeń uzdatniających sprężone powietrze przez całą dobę z każdego miejsca, gdzie istnieje dostęp do Internetu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...