Kontakt

Home/Marketing/Kontakt

e-mail:
marketing@almig.pl

Dział Marketingu nie obsługuje zapytań ofertowych.
W tym celu prosimy o kontakt z Konsultantami handlowymi.

W czasach teraźniejszych trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwo działające na wolnym rynku, które nie podejmuje szerokich działań marketingowych w celu promowania swoich produktów czy też usług. Jest to jedyny sposób na dotarcie do potencjalnych Klientów poprzez przedstawienie oferty sprzedażowej wraz ze wszystkimi szczegółami technicznymi, warunkami sprzedaży i obsługi serwisowej.

Marketing odnosi się do 4 podstawowych elementów, wśród których wymieniamy produkt, cenę, dystrybucję oraz promocję. W obrębie wszystkich tych sfer prowadzi się odpowiednie działania, mające na celu maksymalizację sprzedaży. Jako producent i dystrybutor kompresorów przemysłowych skupiamy się na:

  • kształtowaniu ceny w sposób odpowiadający oczekiwaniom Klientów – naszym nadrzędnym celem jest jak najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości produktu;

  • projektowaniu, a następnie wytwarzania produktów najwyższej jakości – sprężarki przemysłowe ALMiG cechują się przede wszystkim innowacyjnością odzwierciedloną w licznych nowoczesnych technologiach, a także niezawodnością oraz bezpieczeństwem użytkowania; wszystko to jest dostępne po możliwie najniższej cenie zakupu;

  • dystrybucji w sposób przemyślany oraz obejmujący całą Polskę i nie tylko; czas pomiędzy wyrażeniem chęci zakupu, a faktycznym zainstalowaniem sprężarki w zakładzie przemysłowym jest skrócony do niezbędnego minimum.

Ponadto, staramy się dotrzeć do Klientów ze swoją ofertą korzystając ze wszystkich możliwych narzędzi promocyjnych.

  • Rozbudowana strona internetowa dostarczająca cennych, a zarazem szczegółowych informacji o oferowanych produktach to jeden z naszych atutów. Wszystkie sprężarki śrubowe, tłokowe czy wysokociśnieniowe są opisane w aspektach: technicznym, eksploatacyjnym, obsługi czy bezpieczeństwa. Charakterystyka każdego modelu wzbogacona jest o broszurę informacyjną.

  • Czynny udział w prestiżowych targach poświęconych branży sprężonego powietrza, co pozwala na wartościową wymianę myśli i spostrzeżeń z innymi specjalistami w tej dziedzinie oraz przedstawienie naszych atutów.

  • Wydawanie publikacji oraz materiałów dla prasy oraz mediów internetowych – zarówno w pismach branżowych jak i w Internecie można znaleźć wiele artykułów oraz treści poświęconych nie tylko naszym produktom ale także innym zagadnieniom z dziedziny wytwarzania sprężonego powietrza.