Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP

Home/Sprężarki śrubowe o zmiennej wydajności/Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP

Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP

Zmiennoobrotowe sprężarki śrubowe ALMiG serii VARIABLE XP z napędem bezpośrednim zostały specjalnie opracowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych. Są one przeznaczone do użytkowania wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na sprężone powietrze nie jest stałe i ulega zmianom podczas cyklu pracy.

» Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP (8 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
VARIABLE XP 225-130,88-3,702212508801515560
VARIABLE XP 305-131,53-5,203013509401680830
VARIABLE XP 375-131,53-6,303713509401680855
VARIABLE XP 455-133,16-7,80452000125017501555
VARIABLE XP 555-133,16-9,60552000125017501640
VARIABLE XP 755-133,91-12,80752180133018502025
VARIABLE XP 905-133,91-15,30902180133018502120
VARIABLE XP 1005-136,45-15,40902940171018252700
VARIABLE XP 1105-136,45-20,001102940171018253000
VARIABLE XP 1605-139,65-27,901603300186021453700
VARIABLE XP 1855-139,65-30,401853300186021453750
VARIABLE XP 2005-139,65-33,002003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła

» Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP (10 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
VARIABLE XP 225-130,88-3,202212508801515560
VARIABLE XP 305-131,52-4,503013509401680830
VARIABLE XP 375-131,52-5,603713509401680855
VARIABLE XP 455-133,13-7,02452000125017501555
VARIABLE XP 555-133,13-8,40552000125017501640
VARIABLE XP 755-133,85-11,80752180133018502025
VARIABLE XP 905-133,85-13,80902180133018502120
VARIABLE XP 1005-136,35-14,10902940171018252700
VARIABLE XP 1105-136,35-17,001102940171018253000
VARIABLE XP 1605-139,56-24,601603300186021453700
VARIABLE XP 1855-139,56-27,601853300186021453750
VARIABLE XP 2005-139,56-30,202003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła

» Sprężarka śrubowa o zmiennej wydajności VARIABLE XP (13 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
VARIABLE XP 225-130,85-2,622212508801515560
VARIABLE XP 305-131,48-3,863013509401680830
VARIABLE XP 375-131,48-4,703713509401680855
VARIABLE XP 455-132,99-5,92452000125017501555
VARIABLE XP 555-132,99-7,19552000125017501640
VARIABLE XP 755-133,73-10,20752180133018502025
VARIABLE XP 905-133,73-11,80902180133018502120
VARIABLE XP 1005-136,15-11,19902940171018252700
VARIABLE XP 1105-136,15-14,701102940171018253000
VARIABLE XP 1605-139,37-21,001603300186021453700
VARIABLE XP 1855-139,37-22,971853300186021453750
VARIABLE XP 2005-139,37-25,012003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła