Sprężarka śrubowa GEAR XP

Home/Sprężarki śrubowe/Sprężarka śrubowa GEAR XP

Sprężarka śrubowa GEAR XP

 

Sprężarki śrubowe serii GEAR z napędem poprzez przekładnię zębatą pozwalają firmie ALMiG zaoferować nową generację urządzeń do zaspokajania dużego zapotrzebowania na sprężone powietrze. Wydajności sprężarek śrubowych wynoszą między 2,62 a 35,25 m3/min przy ciśnieniu roboczym wynoszącym od 5 do 8, 10 lub 13 bar.

W zakresie mocy 22-200 kW urządzenia są dostępne w wersji chłodzonej powietrzem lub wodą.

» Sprężarka śrubowa GEAR XP (8 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
GEAR XP 225-133,702212508801515670
GEAR XP 305-135,203013509401680820
GEAR XP 375-136,303713509401680860
GEAR XP 455-137,70452000125017501555
GEAR XP 555-139,60552000125017501640
GEAR XP 755-1312,80752180133018502025
GEAR XP 905-1515,30902180133018502120
GEAR XP 1005-1315,40902940171018252700
GEARXP 1105-1320,001102940171018253000
GEAR XP 1325-1323,201322940171018253500
GEAR XP 1605-1327,901603300186021453700
GEAR XP 1855-1330,401853300186021453750
GEAR XP 2005-1333,002003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła

» Sprężarka śrubowa GEAR XP (10 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
GEAR XP 225-133,202212508801515670
GEAR XP 305-134,503013509401680820
GEAR XP 375-135,603713509401680860
GEAR XP 455-137,02452000125017501555
GEAR XP 555-138,40552000125017501640
GEAR XP 755-1311,80752180133018502025
GEAR XP 905-1513,80902180133018502120
GEAR XP 1005-1314,10902940171018252700
GEARXP 1105-1317,001102940171018253000
GEAR XP 1325-1321,001322940171018253500
GEAR XP 1605-1324,601603300186021453700
GEAR XP 1855-1327,601853300186021453750
GEAR XP 2005-1330,202003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła

» Sprężarka śrubowa GEAR XP (13 bar)

 

TypZakres
Ciśnienia
Wydajność
przy 8 bar*
Moc silnikaDługośćSzerokośćWysokośćCiężar
barm³/minkWmmmmmmkg
GEAR XP 225-132,622212508801515670
GEAR XP 305-133,863013509401680820
GEAR XP 375-134,703713509401680860
GEAR XP 455-135,92452000125017501555
GEAR XP 555-137,19552000125017501640
GEAR XP 755-1310,20752180133018502025
GEAR XP 905-1511,80902180133018502120
GEAR XP 1005-1311,18902940171018252700
GEARXP 1105-1314,701102940171018253000
GEAR XP 1325-1317,361322940171018253500
GEAR XP 1605-1321,001603300186021453700
GEAR XP 1855-1322,971853300186021453750
GEAR XP 2005-1325,052003300186021453750

* wydajność wg normy ISO 1217 / Annex C
• standard chłodzenie powietrzem
• opcja chłodzenie wodą
• opcja system odzysku ciepła – płytowe wymienniki ciepła