Sprężarki używane

Home/Sprężarki używane

Sprężarki używane

Na tej podstronie znajdą Państwo aktualne informacje na temat dostępnych w sprzedaży sprężarek używanych.

Wszystkie ceny podane przy urządzeniach to kwoty netto – należy do nich doliczyć 23% VAT.

Sprężarki używane dostępne w naszym sklepie objęte są gwarancją 6 miesięcy bez limitu godzin.

Data ostatniej aktualizacji: 2016-07-20

Wraz z rozwojem zakładu przemysłowego zmienia się również zapotrzebowanie na sprężone powietrze i urządzenia do jego wytwarzania. Dotychczas używane sprężarki mogą już być niewystarczające lub w znacznej mierze wyeksploatowane i ich wymiana na nowe jest ze wszech miar pożądana. Z drugiej strony stale powstają nowe firmy korzystające ze sprężonego powietrza dla których zakup nowego kompresora “na start” jest dużym wydatkiem. Pomocnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być zakup sprężarki używanej. Tego rodzaju kompresory utrzymane w dobrym stanie, regularnie serwisowane często po remoncie i przeglądzie technicznym mogą być dobrym posunięciem inwestycyjnym i cieszyć użytkownika długoletnią bezawaryjną pracą.

Należy wziąć pod uwagę, że wymiana sprężarki nie musi wynikać z problemów technicznych ale z tego, że zmieniło się zapotrzebowanie systemu produkcyjnego a dotychczasowe urządzenie może być zbyt mało wydajne.

Dostępne w naszej ofercie używane sprężarki powietrza posiadają gwarancję na pół roku, bez limitu godzin pracy. Dodatkowo wszystkie są starannie sprawdzane i przetestowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Czym charakteryzują się używane sprężarki ALMiG?

  • Brak ukrytych wad, których zidentyfikowanie może być trudne dla osoby bez odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz narzędzi.

  • Długa żywotność.

  • Udokumentowane parametry pracy sprężarki dające pewność, że urządzenie posiada deklarowaną wydajność, ciśnienie robocze czy energochłonność.

  • Znana historia pracy kompresora.

  • 6-miesięczna gwarancja zabezpieczająca nabywcę przed kosztownymi wydatkami serwisowymi tuż po zakupie sprężarki.

Jakiego rodzaju kompresory używane można znaleźć w naszej ofercie? Naszym Klientom proponujemy:

  • śrubowe i tłokowe,

  • olejowe i bezolejowe,

  • stałoobrotowe i zmiennoobrotowe,

  • o zakresie mocy do kilku do kilkuset kW.

Dodatkowo nasze sprężarki przemysłowe są często wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, gwarantujące stabilną pracę oraz najwyższą jakość sprężonego powietrza. Osuszacze chłodnicze lub adsorpcyjne dbają o optymalną zawartość wilgoci w sprężonym powietrzu a zaawansowane filtry powietrza usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w postaci cząsteczek oleju, kurzu, pyłu itp.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – sprężarki powietrza używane.