Bezolejowe turbosprężarki FS-ELLIOTT

Home/Turbosprężarki/Bezolejowe turbosprężarki FS-ELLIOTT

Bezolejowe turbosprężarki FS-ELLIOTT

W ofercie naszej firmy znajdują się turbosprężarki bezolejowe FS-Elliott by ALMiG. Urządzenia te mają Sprzęt ten znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie wymaga się dużych ilości sprężonego powietrza bezolejowego. Nasze turbosprężarki dostępne są w klasie mocy 185-2240 kW i napięciach zasilania od 400 V, 500 V, 6 kV i 10 kV. Mogą być użytkowane w różnych gałęziach przemysłu np.: chemicznym, motoryzacyjnym, rafineriach, hutach stali itp.

Turbosprężarka FS Elliott

Broszury

POBIERZ
Bezolejowa turbosprężarka FS-Elliott 1
POBIERZ
POBIERZ
Bezolejowa turbosprężarka FS-Elliott 2
POBIERZ

Sprostanie bardzo wysokiemu zapotrzebowaniu na sprężone powietrze w określonych zakładach przemysłowych jest sporym wyzwaniem. Dlatego udostępniamy w swojej ofercie turbosprężarki FS-Elliott by ALMiG, które doskonale sprawdzają się w wielu strategicznych gałęziach przemysłu. Warto wyróżnić najważniejsze cechy tych urządzeń.

  • Produkcja czystego sprężonego powietrza, wolnego od cząsteczek oleju. Sprężarki przemysłowe wykorzystujące olej jako czynnik smarujący i odprowadzający nadmiar ciepła niosą ze sobą ryzyko przedostawania się tego typu zanieczyszczeń do całej instalacji sprężonego powietrza. Stwarza to możliwość pojawienia się cząsteczek oleju w gotowych produktach, co jest w wielu branżach dyskwalifikujące, np.: spożywczej, chemicznej czy farmaceutycznej.

  • Regulacja wydajności jest kolejnym atutem, którym wyróżniają się turbosprężarki FS-Elliott by ALMiG. Cecha ta przekłada się na wymierne korzyści w postaci energooszczędności, co jest bardzo pożądane w urządzeniach używanych we współczesnym przemyśle.

  • Zaawansowany system sterowania oraz zarządzania pracą sprawia, że obsługa turbosprężarki jest stosunkowo prosta. Inteligentny układ nie tylko monitoruje i rejestruje, ale także reguluje poszczególne parametry zgodnie z zadanymi założeniami. Pozwala to na ograniczenie strat energetycznych, równomierne rozłożenie obciążenia urządzeń czy szybką reakcję w przypadku wystąpienia awarii.

  • Możliwość zaprojektowania kompleksowej instalacji, której integralną częścią może być układ chłodzenia, osuszania czy filtracji.

Nasze nowe turbosprężarki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, solidną konstrukcją oraz efektywnością. Serwis turbosprężarek realizowany jest przez doświadczony zespół fachowców posiadających nie tylko wiedzę i umiejętności ale także specjalistyczne wyposażenie. Oferujemy pełne doradztwo oraz wsparcie w procesie eksploatacji naszych urządzeń.